V této kategorii jsou kurzy určené pro kvalifikaci III. třídy. Do většiny kurzu (kromě sportovní všestrannosti) je vyžadována registrace do systému a někde také přístupový klíč, který lze získat od organizátora školení. 

Kurz je určen pro účastníky školení Cvičitel Rekondiku III. třídy. Pro přihlášení do kurzu je nutný přístupový klíč. 

Cílem kurzu je poskytnout materiály k samostudiu pro studenty školení III. třídy aerobiku.

Cílem tohoto kurzu je poskytnout potřebné materiály k samostudiu v rámci školení cvičitele parkouru III. třídy. Kurz je přístupný po zaregistrování do systému.

Cílem tohoto kurzu je poskytnout potřebné materiály k samostudiu v rámci školení cvičitele rodičů a dětí, předškolních dětí (RDPD) III. třídy. Pro přístup do kurzu potřebujete vlastní účet ve výukovém systému a přístupový klíč, který Vám sdělí organizátor školení.

Cílem tohoto kurzu je poskytnout potřebné materiály k samostudiu v rámci školení cvičitele sportovní všestrannosti III. třídy. Kurz je přístupný po zaregistrování do systému.

Cílem tohoto kurzu je poskytnout potřebné materiály k samostudiu v rámci školení cvičitele seniorů III. třídy. Kurz je přístupný po zaregistrování.

Cílem tohoto kurzu je poskynout podporu studentům školení cvičitele zdravotní tělesné výchovy III. třídy.

Kurz je přístupný pouze přihlášeným účastníkům školení Cvičitel jógy III. třídy. Pro zapsání do kurzu budete potřebovat uživatelský účet ve Výukovém systému ÚŠ ČOS a přístupový klíč, který Vám sdělil organizátor školení. V kurzu naleznete základní materiály potřebné k samostudiu + některé další zdroje (např. cvičné testy)